Taśma z nadrukiem firmowym

Jako jedni z czołowych na rynku producentów taśm pakowych z nadrukiem, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na nasze wyroby, które cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Taśmy pakowe z nadrukiem firmowym można zamawiać już od 36 sztuk.

_MG_3786 — kopia

Taśmy pakowe z nadrukiem są coraz chętniej wykorzystywane przez firmy do pakowania przesyłek, ponieważ nie tylko skutecznie zabezpieczają przesyłkę, ale także są idealnymi mobilnymi nośnikami reklamy. Możesz umieścić na nich nazwę, logo firmy albo dowolną treść i solidnie opakowany produkt wysłać do swojego klienta. Taśmy pakowe z nadrukiem doskonale komponują się z dostępnymi w naszej ofercie opakowaniami kaszerowanymi, których wysoka estetyka dodatkowo zwiększa atrakcyjność produktów.

Wykonujemy również nadruki na różnokolorowych i dostępnych w rozmaitych rozmiarach taśmach samoprzylepnych oraz ogrodzeniowych, które rozpropagują markę i rzucą się w oczy swoją wysoką jakością wykonania. Jesteśmy bezpośrednimi producentami, w związku z czym oferujemy atrakcyjne ceny i możliwość składania hurtowych zamówień. Narzędzie do kalkulowania z naszej strony internetowej pozwala ustalić poszczególne parametry zamawianych towarów i zyskać informację na temat kosztów inwestycji. Wystarczy wprowadzić poszczególne parametry, co zajmuje krótką chwilę.

Najlepsza reklama w korzystnej cenie

Taśmy pakowe z nadrukiem wykonywane są na wysokiej jakości taśmach polipropylenowych, a treści i grafiki nanoszone są za pomocą zaawansowanych technik fleksograficznych. Doskonale sprawdzają się w różnych warunkach magazynowych i dlatego są tak powszechnie stosowane przez przedsiębiorstwa z różnych branż.

Udostępniamy dla naszych Klientów trzy warianty kolorystyczne:

  • biały,
  • brązowy,
  • przezroczysty.

Istnieje również możliwość wybrania dowolnego rodzaju kleju, rolki i oczywiście ilości sztuk zamawianych przez Klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości proponujemy skontaktowanie się z naszymi specjalistami, którzy przekażą Ci wiedzę na temat naszych taśm pakowych z nadrukiem, sposobów dostawy, składania zamówień i przedstawią dokładny cennik. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi rodzajami oferowanych przez nas produktów, w tym opakowań kaszerowanych, taśm malarskich oraz taśm bandujących. Masterpak jako bezpośredni producent zapewnia wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny, dzięki czemu grono klientów zadowolonych z naszych usług stale się poszerza. Dołącz do nich w każdej chwili!

Taśma do pakowania z nadrukiem to bardzo dobry sposób do wyróżnienia się na rynku. Zapraszamy do współpracy – nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Państwu w opracowaniu indywidualnej kolorowej taśmy. Taśma z logo firmy albo innym nadrukiem jest zarówno świetnym nośnikiem reklamowym, jak i elementem zabezpieczającym towary.

Oferujemy taśmy:  do przemysłu meblarskiego, poligraficznego, spożywczego, motoryzacyjnego, logistycznego.

Przykład taśmy wielokolorowej:

_MG_3790

 Przykład taśmy dwukolorowej:

_MG_3783

 Przykład taśmy jednokolorowej:

_MG_3788

 

Brak możliwości komentowania