Szybki kontakt, e-mail: biuro@masterpak.pl, tel:. (58) 710 37 99, tel. kom.: 603 308 846
           NEWS

Taśmy samoprzylepne i ogrodzeniowe

 

Jesteśmy producentem wysokiej jakości taśm samoprzylepnych i ogrodzeniowych. Zapewniamy Ci najbardziej optymalne rozwiązania ściśle odpowiadające Twoim potrzebom. W asortymencie dostępne  są:

·         samoprzylepne taśmy z nadrukiem

·         samoprzylepne taśmy pakowe bez nadruku

·         taśmy ogrodzeniowe

Oferujemy najkorzystniejsze ceny taśm samoprzylepnych na rynku. Przekonaj się jak mało zapłacisz za nasze produkty – skorzystaj z wygodnego narzędzia kalkulacji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i rozwiniętemu zapleczu produkcyjnemu, możemy szybko odpowiedzieć nawet na największe zamówienia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Sprawdź, jak niewiele możesz zapłacić za najwyższej klasy taśmy samoprzylepne w hurtowych ilościach. Jesteśmy sprawdzonym producentem zbierającym wyłącznie pozytywne opinie wśród naszych klientów.

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Taśma samoprzylepna z nadrukiem jest doskonałą formą reklamy dla Twojej firmy. Dzięki nowoczesnemu systemowi nadruku, reklama będzie wyraźna i doskonale widoczna. Taśma samoprzylepna z nadrukiem jest odporna na zadrapania i uszkodzenia. Jako czołowy producent taśm i opakowań, zapewniamy najwyższą jakoś wykonania naszych produktów. Sprawdź niesamowicie niskie ceny produkowanej przez nas taśmy samoprzylepnej z nadrukiem.

Taśmy samoprzylepne bez nadruku

Jako producent zadbaliśmy także o to, aby w naszej ofercie znalazły się różnorodne taśmy samoprzylepne bez nadruku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych. Proponujemy taśmy samoprzylepne o różnej specyfikacji w zależności od warunków jej przechowywania oraz w kilku wymiarach.

Taśmy ogrodzeniowe z nadrukiem

Taśmy ogrodzeniowe używane są do odgradzania i zabezpieczania przestrzeni. Są także doskonałym miejscem do zareklamowania Twojej firmy. Proponujemy wyjątkowo korzystne ceny taśmy ogrodzeniowej z nadrukiem.

 

Kupując taśmy samoprzylepne i ogrodzeniowe prosto od producenta korzystasz z najatrakcyjniejszej ceny na rynku. Możesz nabyć doskonałe produkty i oszczędzić pieniądze. Jeśli interesuje Cię nasz cennik, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza kalkulacji taśmy samoprzylepnej.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie prócz taśm samoprzylepnych. Jesteśmy również producentem opakowań tekturowych oraz opakowań kaszerowanych.

​​​