MASTERPAK
ul. Nowatorów 8,
80-298 Gdańsk,
tel.: 58 710 37 99
tel. kom.: 535 380 850
biuro@masterpak.pl
           NEWS

Taśmy samoprzylepne i ogrodzeniowe

Posiadając nowoczesne technologie produkcji oraz bogato wyposażony park maszynowy, tworzymy dla naszych Klientów wysokiej jakości taśmy z nadrukiem. Proponujemy zakup taśm:

  • samoprzylepnych z nadrukiem,
  • pakowych bez nadruku,
  • ogrodzeniowych.

Nasza przewaga nad konkurencją wynika z bardzo atrakcyjnych cen i hurtowego realizowania zleceń Klientów, nawet na kilka tysięcy sztuk jednocześnie. Bardzo wysoka jakość wykonania oraz doskonałe przyleganie do powierzchni sprawia, że zakup usatysfakcjonuje najbardziej wymagające osoby. Proponujemy Ci skorzystanie z narzędzia Kalkulacji dostępnego na naszej stronie, dzięki któremu określisz pełne parametry swojego zamówienia i dowiesz się ile kosztować Cię będzie jego realizacja. Jakie są cechy i zastosowania oferowanych rozwiązań?

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz wyprzedzić swoją konkurencję na polu marketingu, zainwestuj w taśmy samoprzylepne z nadrukiem, którym może być grafika, treść albo logo Twojej firmy. Jest to doskonały sposób na mobilną reklamę, która dzięki wykorzystaniu nowoczesnych sposobów nadruku będzie doskonale widoczna i estetyczna. Tworzymy wyroby o wysokiej odporności na uszkodzenia i zadrapania, których wysoka jakość przypadła do gustu już wielu Klientom.

Taśmy samoprzylepne bez nadruku

Te produkty są bardzo różnorodne pod względem parametrów technicznych i znajdują szerokie zastosowanie – w przemyśle, biurach czy domach na całym świecie. Taśmy bez nadruków sprawdzają w różnych warunkach i doskonale przylegają do powierzchni. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach, a podczas składania zamówienia istnieje możliwość wybrania nawet rodzaju kleju (ma to istotne znaczenie w kontekście stosowania produktu w różnych warunkach atmosferycznych).

Taśmy ogrodzeniowe z nadrukiem

Stanowią wspaniały sposób na wydzielenie i zabezpieczenie przestrzeni, dając jednocześnie możliwość zareklamowania firmy. Wybierz odpowiadający Ci nadruk, kolor czy rozmiar i ciesz się najwyższą jakością oraz trwałością tworzonych przez nas rozwiązań.

Inwestując w taśmy z nadrukiem od producenta oszczędzasz pieniądze i zyskujesz towary najwyższej jakości, spełniające oczekiwania naszych Klientów bez względu na ich potrzeby czy wymagania.