Szybki kontakt, e-mail: biuro@masterpak.pl, tel.: (58) 710 37 99, tel. kom.: 603 308 846 Polska wersja językowa Angielska wersja językowa
           NEWS
PROMOCJA:

Taśma z nadrukiem 360 szt 48x60m, Hot Melt, 1 kolor
                       za 972 zł netto

biała belka oddzielająca sekcje

O firmie

        Firma  Masterpak zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem firm w taśmy samoprzylepne z nadrukiem oraz w kartonowe opakowania z tektury falistej.

Troszcząc się o zapewnienie naszym klientom najwyższej klasy produktów, stworzyliśmy nowoczesny i efektywny park maszynowy oraz zaplecze technologiczne. Dzięki temu wszystkie zamówienia realizujemy niezwykle szybko i z najwyższą precyzją.

To, w jaki sposób odpowiadamy na potrzeby klientów, wpływa na pozycję rynkową naszej firmy. Trzymając się tej zasady dbamy, aby spełnić wszelkie stawiane wobec nas oczekiwania.

Doświadczony zespół z pełnym profesjonalizmem doradzi wybór optymalnych i satysfakcjonujących Cię rozwiązań. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – w pełni się angażujemy służąc Ci ekspercką pomocą i radą.

Dzięki znakomitej klasy produktom, zawsze dotrzymywanym terminom oraz niezwykle atrakcyjnym cenom staliśmy się jednym z wiodących producentów taśm pakowych i opakowań w branży.

Nasze ceny spędzają sen z oczu konkurencji!​