MASTERPAK
ul. Nowatorów 8,
80-298 Gdańsk,
tel.: 58 710 37 99
tel. kom.: 535 380 850
biuro@masterpak.pl
Polska wersja językowa Angielska wersja językowa
           NEWS

Minimalna ilość własnej taśmy z nadrukiem to 36 szt. 

-zrobimy projekt graficzny gratis

-doradzimy w wyborze kleju

-dostarczymy w wyznaczone miejsce

ZAPRASZAMY

biała belka oddzielająca sekcje

O firmie

        Firma  Masterpak zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem firm w taśmy samoprzylepne z nadrukiem oraz w kartonowe opakowania z tektury falistej.

Troszcząc się o zapewnienie naszym klientom najwyższej klasy produktów, stworzyliśmy nowoczesny i efektywny park maszynowy oraz zaplecze technologiczne. Dzięki temu wszystkie zamówienia realizujemy niezwykle szybko i z najwyższą precyzją.

To, w jaki sposób odpowiadamy na potrzeby klientów, wpływa na pozycję rynkową naszej firmy. Trzymając się tej zasady dbamy, aby spełnić wszelkie stawiane wobec nas oczekiwania.

Doświadczony zespół z pełnym profesjonalizmem doradzi wybór optymalnych i satysfakcjonujących Cię rozwiązań. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – w pełni się angażujemy służąc Ci ekspercką pomocą i radą.

Dzięki znakomitej klasy produktom, zawsze dotrzymywanym terminom oraz niezwykle atrakcyjnym cenom staliśmy się jednym z wiodących producentów taśm pakowych i opakowań w branży.

Nasze ceny spędzają sen z oczu konkurencji!​

Taśmy pakowe z nadrukiem

Idealną formą zabezpieczenia i ochrony paczki przed otwarciem są taśmy pakowe z nadrukiem, które poza swoją funkcjonalnością charakteryzują się także indywidualnym wyglądem. Nanosimy na nie różne grafiki przesyłane przez Klientów, co pozwala należycie oznakować i wyróżnić daną przesyłkę. Dostępne są w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych.
czytaj więcej...

Opakowania kaszerowane

Zajmujemy się produkcją dekoracyjnych i estetycznych opakowań kaszerowanych, które polecane są przedsiębiorcom do skuteczniejszego promowania swoich produktów. Mogą zostać stworzone w dowolnych kształtach i rozmiarach, a także posiadać rozmaite motywy, zdjęcia, kolory czy treści – zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Idealnie łączą w sobie funkcje ochronną i ozdobną.
czytaj więcej...

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Proponujemy zakup doskonałych nośników reklamy dla przedsiębiorstw, mianowicie taśm samoprzylepnych z nadrukiem. Zastosowanie nowoczesnych procesów produkcji sprawia, że są odporne na zadrapania, doskonale przylegają do danej powierzchni i mogą posiadać różnorodne grafiki, prezentujące się wyraźnie i estetycznie. Tylko u nas hurtowa sprzedaż w tak atrakcyjnych cenach.
czytaj więcej...